Forum Χημικού Αθήνας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΟΕΤΕΙΣ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΟΕΤΕΙΣ Empty ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΟΕΤΕΙΣ

Δημοσίευση από nicmar1983 2008-02-09, 23:48

Παιδιά ήθελα από την πρώτη μέρα να αναρτήσω αυτό το post αλλά λόγω χρόνου δεν μπόρεσα... Αφορά για μία συγνώμη που οφείλω στους δευτεροετείς.. Ο λόγος είναι η λογομαχία μου με έναν επιτηρητή-μεταπτυχιακό στην ώρα του εργαστηρίου της Ανόργανης την Πέμπτη 7/2.. Έτσι λοιπόν ζητώ συγνώμη από τους/τις συναδέλφους μου οι οποίοι/ες έκαναν εργαστήριο εκείνη την ώρα στην αίθουσα (μάλλον) 2.Παρόλο το δίκιο που με έπνιγε,το θεωρώ αν μη τι άλλο ασέβεια και αγένεια για μένα να δημιουργώ έριδες σε δημόσιο χώρο... Ειδικά αν παρακώλυσα το εργαστήριο... Πόσο δε μάλλον στη συνάδελφο μου που ελπίζω να μην της δημιούργησα πρόβλημα της οποίας οφείλω κι εκείνης μία συγνώμη... Δεν δικαιολογούμαι αλλά απολογούμαι,δεν ρίχνω ευθύνες,δεν κατηγορώ τον μεταπτυχιακό αφού μάλλον λείπει από εδώ. Θεωρώ όμως χρέος μου, όπως εγώ απαίτησα τον σεβασμό από μέρους του απέναντι στον τρόπο που μου μίλησε,να δείξω κι εγώ το σεβασμό μου σε όλα τα παιδιά του εργαστηρίου με μία ειλικρινή συγνώμη.. Στην τελική παιδιά εσείς δεν φταίτε καθόλου για τα κόμπλεξ που κουβαλάμε...

ΥΓ: @admin αν θεωρείτε το post μου προσβλητικό ή δεν συνάδει με το πνεύμα του forum παρακαλώ να το διαγράψετε..

Ευχαριστώ!
nicmar1983
nicmar1983

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 40
Τόπος : Μια γυναίκα,μια βαλίτσα...
Quote : Ή γράψε κάτι κου αξίζει να διαβαστεί ή κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί...
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΟΕΤΕΙΣ Empty Απ: ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΟΕΤΕΙΣ

Δημοσίευση από Dark0nes 2008-02-10, 04:36

kala mn klapseis kiolas..
Dark0nes
Dark0nes

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 44
Quote : I'm everywhere
Registration date : 09/02/2008

http://www.google.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης