Forum Χημικού Αθήνας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

My favorite programming language is. . .

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η αγαπημένη σας γλώσσα προγραμματισμού??

My favorite programming language is. . . Vote_lcap7%My favorite programming language is. . . Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
My favorite programming language is. . . Vote_lcap14%My favorite programming language is. . . Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
My favorite programming language is. . . Vote_lcap7%My favorite programming language is. . . Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
My favorite programming language is. . . Vote_lcap7%My favorite programming language is. . . Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
My favorite programming language is. . . Vote_lcap0%My favorite programming language is. . . Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
My favorite programming language is. . . Vote_lcap7%My favorite programming language is. . . Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
My favorite programming language is. . . Vote_lcap0%My favorite programming language is. . . Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
My favorite programming language is. . . Vote_lcap0%My favorite programming language is. . . Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
My favorite programming language is. . . Vote_lcap14%My favorite programming language is. . . Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
My favorite programming language is. . . Vote_lcap7%My favorite programming language is. . . Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
My favorite programming language is. . . Vote_lcap36%My favorite programming language is. . . Vote_rcap 36% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 14
 
 

My favorite programming language is. . . Empty My favorite programming language is. . .

Δημοσίευση από sotirisk 2008-09-09, 00:38

Ένα poll για την αγαπημένη μας γλώσσα προγραμματισμού head wall
sotirisk
sotirisk

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 238
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Quote : A nation creates music - the composer only arranges it.
Registration date : 25/01/2008

http://chemical.world.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My favorite programming language is. . . Empty Απ: My favorite programming language is. . .

Δημοσίευση από than 2008-09-09, 03:01

η πρώτη μου αγάπη..QBASIC!!!
than
than

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ηλικία : 34
Registration date : 24/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My favorite programming language is. . . Empty Απ: My favorite programming language is. . .

Δημοσίευση από nicmar1983 2008-09-09, 07:42

Τι ρε σεις,μόνο μία φορά ψηφίζουμε??? Εμένα μ'αρέσει και η python και η C++..
nicmar1983
nicmar1983

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 40
Τόπος : Μια γυναίκα,μια βαλίτσα...
Quote : Ή γράψε κάτι κου αξίζει να διαβαστεί ή κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί...
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My favorite programming language is. . . Empty Απ: My favorite programming language is. . .

Δημοσίευση από nicmar1983 2008-10-08, 00:32

Γιατί κάθε φορά νιώθω ένας από τους τρεις ψυχάκηδες του forum??Εκτός κι αν υπάρχουν κι άλλοι και δεν το ξέρω...
nicmar1983
nicmar1983

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 40
Τόπος : Μια γυναίκα,μια βαλίτσα...
Quote : Ή γράψε κάτι κου αξίζει να διαβαστεί ή κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί...
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My favorite programming language is. . . Empty Απ: My favorite programming language is. . .

Δημοσίευση από sotirisk 2008-10-08, 08:38

Υπονοείς κάτι? Razz
sotirisk
sotirisk

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 238
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Quote : A nation creates music - the composer only arranges it.
Registration date : 25/01/2008

http://chemical.world.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My favorite programming language is. . . Empty Απ: My favorite programming language is. . .

Δημοσίευση από nicmar1983 2008-10-08, 14:29

Καλά,εσύ ο #1...Τι να λέμε τώρα...? Very Happy
nicmar1983
nicmar1983

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 40
Τόπος : Μια γυναίκα,μια βαλίτσα...
Quote : Ή γράψε κάτι κου αξίζει να διαβαστεί ή κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί...
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My favorite programming language is. . . Empty Απ: My favorite programming language is. . .

Δημοσίευση από george83 2008-10-08, 16:26

θα ψηφισω basic, γιατι αυτη εμαθα να χρησιμοποιω οταν ημουν μικρο παιδι και ειχα ενα amstrad cpc 6128. Μικρα προγραμματακια βεβαια, που να ειχαν το πολυ 30 εντολες, oπως ενας τηλεφωνικος καταλογος που μπορουσες να κανεις κ ευρεση... μικρο παιδι ημουν με απλα πραγματακια ασχολιομουν... εσεις οταν τις χρησιμοποιειτε, τι ακριβως κανετε;

george83

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 40
Τόπος : Athens
Quote : Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former
Registration date : 22/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My favorite programming language is. . . Empty Απ: My favorite programming language is. . .

Δημοσίευση από Angie 2008-10-08, 16:41

ε λοιπόν είστε εντελώς τρελλοί!!!!! δεν ψηφίζω τίποτα γιατί δεν ξέρω καμμία γλώσσα προγραμματισμού!!
με κάνετε να αισθάνομαι παντελώς άσχετη με κάτι τέτοια και μου δημιουργείτε ψυχολογικά!!
αμα θέλετε να ψηφίσουμε για την προσέγγιση Born-Openheimmer ενημερώστε με!!!! άντε τώρα.... Sad
Angie
Angie

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 37
Τόπος : Από 'δώ και από 'κεί...
Quote : Η τεχνιτή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει την φυσική ηλιθιότητα...
Registration date : 20/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My favorite programming language is. . . Empty Απ: My favorite programming language is. . .

Δημοσίευση από sotirisk 2008-10-08, 17:51

Το Born Oppenheimer μου χρειάστηκε σε ένα πολύ δύσκολο θέμα Μαυρίδη (υπάρχει στο site μου στη ΦΣΧ4 του παλαιού προγράμματος). Συγκεκριμένα, στο θέμα με το Ps2, όποιος δει τη Χαμιλτωνειανή που δίνει ο Atkins για το H2, δεν έχει σχέση με αυτό που ζήταγε ο Μαυρίδης, διότι έχει 2 όρους λιγότερους (τις κινητικές των πυρήνων). Στο Ps2 (positronium) επειδή όλα είναι ίδιου μεγέθους, δεν ισχύει η Born Oppenheimer και πρέπει να γραφούν όλοι οι όροι.

Angie πρόσεξε γιατί τό 'χουμε κάψει για να πάρουμε πτυχίο, και δεν το κάψαμε με τον προγραμματισμό, προσωπικά προγραμματισμό ήξερα πολύ πριν μπω στο Πανεπιστήμιο Razz
sotirisk
sotirisk

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 238
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Quote : A nation creates music - the composer only arranges it.
Registration date : 25/01/2008

http://chemical.world.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My favorite programming language is. . . Empty Απ: My favorite programming language is. . .

Δημοσίευση από sotirisk 2008-10-08, 22:25

Άντε, μιας και σας βλέπω ενεργούς και active, έφτιαξα μια κατηγορία "software" στο υπερ-site μου.
Είναι 2 υπερπρογράμματα που έχω φτιάξει, το πρώτο είναι χρήσιμο για τους φοιτητές του παλαιού προγράμματος, διότι υπολογίζει το βαθμό πτυχίου!
Σε Delphi φτιαγμένο.
http://chemical.world.gr/software.html

Αν έχετε κι εσείς φτιάξει τίποτα που θεωρείτε χρήσιμο και είναι χημικού ενδιαφέροντος, στείλτε τό μου να το ανεβάσω!!
sotirisk
sotirisk

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 238
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Quote : A nation creates music - the composer only arranges it.
Registration date : 25/01/2008

http://chemical.world.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης